ajax loader
9 zdjęć

Historyczny Dubaj

główne zdjęcie galeri główne zdjęcie galeri główne zdjęcie galeri główne zdjęcie galeri główne zdjęcie galeri główne zdjęcie galeri główne zdjęcie galeri główne zdjęcie galeri główne zdjęcie galeri

Historyczny Dubaj w ½ dnia.

Czas trwania wyprawy: 4,5 godziny
ID wycieczki: 45
Cena od 50 USD

UWAGA : W terminie 01.05 - 30.09 tej wycieczki nie robimy z powodu na bardzo wysokie temperatury (45C-55C) oraz wilgotność​ (80-90%) i dlatego że połowe wycieczki przebywa się na zewnątrz.

Proponujemy zamiast tej wycieczki wycieczke Dubaj Top 10. Też sie zwiedza starą część​ miasta ale jest mniej czasu na zewnątrz. 

Zwiedzanie historycznego Dubaju – pół dnia

Zobacz historyczną stronę Dubaju oraz kolorowe kosmopolityczne życie tego miasta podczas wycieczki z nami. Zobaczysz najbardziej znane budynki jak hotel w kształcie żagla czyli Burj Al-Arab hotel, piękny meczet Jumeirah Mosque oraz wysłuchasz wielu ciekawych opowieści o Dubaju i Emiratach od polskiego przewodnika który mieszka w Dubaju od lat. Po drodze zobaczysz wiele malowniczych miejsc oraz dzielnice mieszkalne , jak również odwiedzisz Bastakiya, czyli najstarzą dzielnicę mieszkalną Dubaju gdzie kupcy z Iranu i Baluczistanu budowali pierwsze w Dubaju domy z korali. Przemierzymy też Dubai Creek na pokładzie wodnej taksówki zwanej abrą i odwiedzimy targ przypraw Souq . Przewidziany jest również czas wolny na zakupy na migoczącym biżuterią Deira Gold Souq.
 
Miejsce startu: hotel zlokalizowany w centrum Dubaju
 
Minimum ilość osób na rezerwacje : 3 osoby. 
 
Czas startu: 08.30 – 09.00 Odbiór z hotelu nastąpi przed terminem wskazanym powyżej, należy skontaktować się wcześniej by ustalić dokładną godzinę odbioru.
 
Czas trwania: około 4h30min
 
Szczegóły powrotu: powrót do miejsca startu

Główne atrakcje

 • zwiedzanie Dubaju z polskim przewodnikiem
 • możliwość sfotografowania Burj Al-Arab hotel
 • obejrzenie meczetu Jumeirah Mosque
 • zwiedzanie starówki Bastakiya
 • zwiedzanie Muzeum Dubajskiego, najstarszy budynek w Dubaju
 • podróż wodną taksówką przez Dubai Creek
 • odwiedziny na niesamowitym Spice Souq oraz zakupy na Deira Gold Souq

Szczegółowy opis

Po odebraniu Cię z hotelu zlokalizowanego w centrum Dubaju, przewieziemy Cię do pierwszego przystanku czyli Burj Al-Arab hotel. Zlokalizowany na plaży Jumeirah Beach, na sztucznej wyspie luksusowy hotel jest jednym z najwyższych na świecie i mierzy 321 metrów. Zatrzymamy się by zrobić zdjęcie,a następnie zobaczymy wybrzeże Jumeirah. Kolejny przystanek to Bastakiya. Miejsce to przedstawia tradycyjną stronę Dubaju. Zobaczymy również Al-Fahidi Fort gdzie znajduje sie Muzeum Dubajskie, by potem na pokładzie taksówki wodnej - abry przedostać się przez Dubai Creek do Deira. Tam odwiedzimy znany Spice Souq gdzie można kupić daktyle w czekoladzie, szafran z Iranu, kadzidła i różne pamiątki , magnesy, pocztówki oraz lokalne arabskie stroje. Następne chwile spędzimy na targu Deira Gold Souq, gdzie będziemy mieć wolny czas na zrobienie pamiątkowych zakupów. 
* cena dla grup min. 10 osobowych. 
* wycieczka realizowana dla minimum 10 osobowych grup

Cena zawiera: 

 • lokalnego polskiego przewodnika
 • transport z/do hotelu w  Dubaju (nie ma mozliwosci robienia tej wycieczki z innych Emiratów)
 • bilety wstępu, taksówka wodna abra
 • transport klimatyzowanym minivanem/samochodem/autokarem ( w zależności od wielkości grupy)
 • woda/picie 

Cena nie zawiera:

 • napiwki (opcjonalnie)
 • jedzenie

Uwaga !

Atrakcja dostępna dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, jeśli osoba taka potrzebuje asysty, należy na wycieczkę przyjść w towarzyszącej osoby pomagającej

 

1
Wybierz datę podróży

2
Liczba podróżnych

Dorosłych (12+ wieku)
Dziecko (Wiek 4 do 11)
Niemowlę (Wiek 0 do 3)

3
Dane zamawiającego

ajax loader

Zaufali nam

Logo - 2 Logo - 31 Logo - 13 Logo - 35 Logo - 24 Facebook Logo - 30
Prawa autorskie ©2015 Wszelkie prawa zastrzeżone przez FunSail. http://fun-travel.pl/
Zaprogramowane przez: Golan.pl