Zespół

O nas

Profesjonalna organizacja czasu wolnego w Emiratach - Dubaj, Abu Dhabi, Oman. 14 lat na rynku. Posiadamy licencje prewodników w ZEA na Dubaj i Abu Dhabi. Nasze doświadczenie to dziesiatki grup z całego świata. Specjalizujemy się w niecodziennych atrakcjach, aktywnych jak i bardzo luksusowych. Mamy bardzo duże doświadczenie w obsłudze klientów korporacyjnych poświadczone licznymi referencjami. Najciekawsze autorskie programy z Ferrari i Lamborghini !

Nasze najwieksze atuty:

kochamy miejsce, w którym mieszkamy - połączyła nas pasja... Dubaj i Emiraty Arabskie

 

Nasz Zespół

Tomek Madej Znajmość języków
Angielski
Polski
Niemiecki
Rosyjski

Tomek Madej

Założyciel - właściciel

Staram się robić to co kocham. Podróże to mój sposób na życie. Dubaj, Abu Dhabi i Oman wywarły na mnie niesamowite wrażenie. Postanowiłem podzielić się z Wami naszym bogatym doświadczeniem w regioniie UAE otwierając Dubai24. Jestem przekonany, że Wam również się spodoba. 

Hobby: Żeglarstwo, wyprawy motocyklowe, enduro, skutery wodne, skutery śnieżne, quady, auta 4x4, windsurfing, nurkowaniem, kolarstwo, ski touring, kajaki, caravaning. Kocham podróże w każdej postaci !

Karol Bojarski Znajmość języków
Angielski
Polski
Niemiecki
Arabski
Hiszpański
Portugalski
Francuski
Duński
Szwedzki
Norweski
Irański

Karol Bojarski

Kierownik / GM

W Dubaju mieszkam juz 3 lata, i od pierwszego dnia pracuje w turystyce. Uwielbiam podrózowac i poznawac nowe kultury, sluchac lokalnej muzyki i uczyc sie nowych jezyków. Mieszkajac w Portugalii tez bylem kierownikiem firmy turystycznej i teraz chce przez moje doswiadczenie zapewnic wam najlepszy pobyt w Dubaju.  Polski licencjonowany przewodnik Dubaj 

Hobby: Muzyka, podrozowanie, pilka nozna, enduro, paragliding, wyprawy motocyklowe, motocross, skutery wodne, fotografia, gotowanie, auta 4x4, Żeglarstwo. 

Nasz Zespół

Magdalena Adamczyk

Specjalista ds. organizacji wypraw
Znajmość języków
Angielski
Polski
Niemiecki

Magdalena Karczmarczuk

Specjalista ds. organizacji wypraw
Znajmość języków
Angielski
Polski
Francuski

Zaufali nam

Lions Bank Facebook Logo - 26 Logo - 32 Logo - 28 Logo - 9 Logo - 37
Prawa autorskie ©2015 Wszelkie prawa zastrzeżone przez FunSail. http://fun-travel.pl/
Zaprogramowane przez: Golan.pl