Zespół

O nas

Profesjonalna organizacja czasu wolnego w Emiratach - Dubaj, Abu Dhabi, Oman. 14 lat na rynku. Posiadamy licencje prewodników w ZEA na Dubaj i Abu Dhabi. Nasze doświadczenie to dziesiatki grup z całego świata. Specjalizujemy się w niecodziennych atrakcjach, aktywnych jak i bardzo luksusowych. Mamy bardzo duże doświadczenie w obsłudze klientów korporacyjnych poświadczone licznymi referencjami. Najciekawsze autorskie programy z Ferrari i Lamborghini !

Nasze najwieksze atuty:

kochamy miejsce, w którym mieszkamy - połączyła nas pasja... Dubaj i Emiraty Arabskie

 

Nasz Zespół

Tomek Madej Znajmość języków
Angielski
Polski
Niemiecki
Rosyjski

Tomek Madej

Założyciel - właściciel

Staram się robić to, co kocham. Podróże to mój sposób na życie. Dubaj, Abu Dhabi i Oman wywarły na mnie niesamowite wrażenie. Postanowiłem podzielić się z Wami naszym bogatym doświadczeniem w regionie UAE, otwierając Dubai24. Jestem przekonany, że Wam również się spodoba. 

Hobby: żeglarstwo, wyprawy motocyklowe, enduro, skutery wodne, skutery śnieżne, quady, auta 4x4, windsurfing, nurkowanie, kolarstwo, ski touring, kajaki, caravaning. Kocham podróże w każdej postaci!

Karol Bojarski Znajmość języków
Polski
Angielski
Niemiecki
Arabski
Hiszpański
Portugalski
Francuski
Duński
Szwedzki
Norweski
Irański

Karol Bojarski

Kierownik / GM

W Dubaju mieszkam już 3 lata i od pierwszego dnia pracuję w turystyce. Uwielbiam podróżować i poznawać nowe kultury, słuchać lokalnej muzyki i uczyć się nowych języków. Mieszkając w Portugalii też byłem kierownikiem firmy turystycznej i teraz przez moje doświadczenie chcę zapewnić wam najlepszy pobyt w Dubaju. Polski licencjonowany przewodnik Dubaj. 

Hobby: Muzyka, podróżowanie, piłka nożna, enduro, paragliding, wyprawy motocyklowe, motocross, skutery wodne, fotografia, gotowanie, auta 4x4, żeglarstwo. 

Nasz Zespół

Natalia Kozak

Event manager
Znajmość języków
Angielski
Polski
Rosyjski

Pasję do podróżowania zaszczepili we mnie rodzice. Łączę to z zamiłowaniem do nauki języków. Doświadczenie na pewno pomoże mi zorganizować dla Was cudowny pobyt w Dubaju.

Zaufali nam

Logo - 13 Logo - 21 Logo - 27 Logo - 36 Logo - 24 Logo - 22 Logo - 35
Prawa autorskie ©2015 Wszelkie prawa zastrzeżone przez FunSail. http://fun-travel.pl/
Zaprogramowane przez: Golan.pl