Polecane wycieczki w trakcie wizyty w ZEA

od100 USD
polecany hotel

Dubai top 10 - Zobacz cały Dubaj w jeden dzień!

Nasza najpopularniejsza wycieczka - zobaczysz historyczny i nowoczesny Dubaj. Burj Al Arab, Burj Khalifa, Spice i Gold Souq, Dubai Marina, Palma Jumeirah, Dubai Mall. Dubaj polski przewodnik.
więcej
od60 USD
polecany hotel

Nowoczesny Dubaj

Dubaj, część Zjednoczonych Emiratów Arabskich, wyróżnia się na tle innych miast wyjątkowo krótkim czasem budowy. W niecałe 50 lat zmienił swoje oblicze szybciej niż jakiekolwiek inne miasto na Ziemi.
więcej
od250 USD
polecany hotel

Rejs motorówką na Palm Jumeirah - 10 os w cenie

Luksusowy rejs na wyłączność. DUBAI MARINA - PALM JUMEIRAH - BURJ AL ARAB. W cenie motorówka ze skiperem na prywatny rejs. Maks 10 osób. Zobaczysz miasto i Burj Al Arab z innej perspektywy.
więcej
od190 USD
polecany hotel

Abu Dhabi i Ferrari World

Ferrari World. Najszybsza kolejka górska świata, rozwijająca prędkość do 240 km/h. Do 100 km/h ta niezwykła kolejka rozpędza się w zaledwie 2 s! G-force przeciążenie 3G. Emiraty wycieczki top 10 Dubaj
więcej
od140 USD
polecany hotel

Abu Dhabi, stolica ZEA

Zwiedzanie najważniejszych miejsc w stolicy zjednoczonych Emiratów Arabskich. Całodniowa wyprawa obejmuje zwiedzanie m.in. Meczetu Szejka Zayeda, Corniche, Bateen, Qasr Al Hosn, Parlament.
więcej
od180 USD
polecany hotel

UTV - safari po pustyni

Safari pustynne UTV. Pojazdy dwuosobowe. Wspaniała zabawa i piękne widoki na pustynia Dubaj. Pojazdy UTV z napędem 4x4 to wspaniała zabawa i frajda dla zaawansowanych i początkujących. Safari Dubaj
więcej
od60 USD
polecany hotel

Pustynne Safari 4x4 Dubaj

Dubaj Safari autami terenowymi po pustyni Dubaj. Duża dawka adrenaliny, przejażdżka na wielbłądzie oraz możliwość wykonania tatuaży henną. Przygodę zakończymy przepysznym wieczornym barbecue. Emiraty
więcej
od165 USD
polecany hotel

Lot helikopterem – Dubaj z lotu ptaka

Zobacz ekstrawaganckie widoki Dubaju, przelecimy nad archipelagiem Palm Jumeirah i The World oraz z bliska najsławniejsze drapacze chmur miasta, między innymi luksusowy Burj Al-Arab oraz Burj Khalifa.
więcej

Polecane atrakcje podczas wycieczek w Dubaju

wyprawa
Cena od
1 USD
wyprawa
Spędź dzień pełen wrażeń w nowych parkach rozrywki, w Dubai Parks! Kompleks obejmuje trzy parki tematyczne i park wodny, które dostarczą niezapomnianych przeżyć całej twojej rodzinie.
Czas trwania: 1 dzień
Cena od
48 USD
wyprawa
Zobaczysz najbardziej znane budynki, m.in. hotel w kształcie żagla, czyli Burj Al-Arab hotel, piękny meczet Jumeirah Mosque. Przemierzymy też Dubai Creek na pokładzie wodnej taksówki zwanej abrą ...
Czas trwania: 4,5 godziny
Cena od
50 USD
wyprawa
Dubaj Safari autami terenowymi po pustyni Dubaj. Duża dawka adrenaliny, przejażdżka na wielbłądzie oraz możliwość wykonania tatuaży henną. Przygodę zakończymy przepysznym wieczornym barbecue. Emiraty
Czas trwania: 5 godzin
Cena od
60 USD
ajax loader

Zaufali nam

Logo - 37 DLink Logo - 23 Logo - 32 Logo - 10 Logo - 27 Logo - 33
Prawa autorskie ©2015 Wszelkie prawa zastrzeżone przez FunSail. http://fun-travel.pl/
Zaprogramowane przez: Golan.pl

Wczasy w Dubaju to niepowtarzalna okazja do poznania odmiennej kultury, nowych smaków, zdobycia naturalnej opalenizny i zwiedzania z dużym dreszczem pozytywnych emocji. Jako specjaliści od organizacji wycieczek po Emiratach Arabskich oferujemy szeroki wachlarz atrakcji zarówno dla osób nastawionych na ekstremalne doznania, jak i dla rodzin z małymi dziećmi. Tylko z nami wakacje w Dubaju będą beztroskie, pełne szaleństwa, ale też w przystępnej cenie.

Niezależnie od tego, czy wakacje w Dubaju trwają kilka dni, czy dwa tygodnie, codziennie można wybrać atrakcję na miejscu czy też wyjazd w dalsze rejony kraju. Oferujemy różnorodne wycieczki po Dubaju i okolicach, obejmujące uprawianie sportów, jak i zwiedzanie najważniejszych w mieście budynków. Dubaj to nowoczesna metropolia, której architekci i budowniczy przesuwają granice niemożliwości, dlatego podróżując z nami wycieczkowym autobusem czy sportowym samochodem zobaczyć można prawdziwe cuda architektury: Burj Al Arab - najsłynniejszy, najdroższy i najbardziej luksusowy, bo siedmiogwiazdkowy hotel na świecie, Burdż Chalifa - najwyższy budynek świata, sztuczne wyspy, największe centrum handlowe. Oferujemy także wyjazdy poza Dubaj, na pustynię, po której podróżować można terenowymi samochodami, wielbłądami, kładami, czy do centrów rozrywki wodnej, delfinarium, na tory wyścigowe, po których z zawrotną prędkością można jeździć najbardziej na świecie cenionymi samochodami. Wczasy w Dubaju to luksus dla każdego!

Wycieczki po Emiratach Arabskich przebiegają w klimatyzowanych autobusach, są prowadzone przez doświadczonych przewodników mieszkających od wielu lat na miejscu, znających język i kulturę świata arabskiego. Całodniowe wyjazdy po Dubaju obejmują również posiłki, odpoczynek na kawę, są zaplanowane tak, by każdy zobaczył jak najwięcej i przeżył tylko pozytywne emocje. Dlatego wczasy w Dubaju organizowane przez naszą firmę, to atrakcyjna oferta dla całych rodzin i to w cenach, o które trudno nawet w Polsce.