Cena:
Standard:
min
max
Miasto:
ajax loader

Zaufali nam

Logo - 33 Logo - 37 Logo - 13 Logo - 22 MetLife Wedel Logo - 8
Prawa autorskie ©2015 Wszelkie prawa zastrzeżone przez FunSail. http://fun-travel.pl/
Zaprogramowane przez: Golan.pl

Dubaj to od wielu lat jedno z najszybciej rozwijających się miast na świecie. Nastawione przede wszystkim na turystykę, handel i usługi związane z obsługą przyjezdnych z zagranicy oferuje ogromną ilość atrakcji, ale także miejsc noclegowych. Hotele w Dubaju są ekskluzywne, doskonale wyposażone, ale także dostępne w zróżnicowanych cenach, zależnych od miejsca położenia i oferowanego komfortu.

Najbardziej znanym hotelem na świecie jest oczywiście Burdż al-Arab. Imponujący budynek w kształcie żagla, stoi na sztucznej wyspie na Zatoce Perskiej, ma 321 metrów wysokości, co sprawia, że jest najwyższym budynkiem hotelowym na świecie. W środku tego siedmiogwiazdkowego giganta znajdują się wyłącznie apartamenty, z których najmniejszy ma 169 metrów kw., a największy 780. Są także restauracje, baseny, SPA czy lądowisko dla śmigłowców, a każdy przedmiot w środku został zaprojektowany specjalnie dla tego hotelu, łącznie z tymi z najprawdziwszego złota.

Dla większości turystów ten najsłynniejszy hotel w Dubaju jest po prostu atrakcją turystyczną ze względu na ceny noclegu, ale i inne hotele mają do zaoferowania naprawdę dużo. W naszej ofercie znajdują się zarówno pokoje w hotelach dwugwiazdkowych, w których ceny są niższe niż 100 dolarów na noc, ale w których na warunki, wygodę i obsługę nikt nie może narzekać, ale także droższe, bardziej luksusowe z dostępem do plaży, własnym SPA i ekskluzywnymi, przestronnymi pokojami. Jako firma doskonale znająca arabską kulturę i samo miasto polecamy jedynie miejsca sprawdzone, w których można doskonale wypocząć po całodniowym zwiedzaniu, poczuć się luksusowo, dobrze zjeść i skorzystać z hotelowych atrakcji. Łatwa w obsłudze wyszukiwarka pomoże znaleźć miejsce, w którym spędzenie wakacji w Dubaju będzie czystą przyjemnością, bez przykrych niespodzianek. Basen? Wielkoformatowe ekrany? Własny lokaj? Indywidualne menu? A może łóżko z widokiem na wielkie akwarium? To wszystko znaleźć można w hotelach w Dubaju.