ajax loader
7 zdjęć

DUBAI PARKS

główne zdjęcie galeri główne zdjęcie galeri główne zdjęcie galeri główne zdjęcie galeri główne zdjęcie galeri główne zdjęcie galeri główne zdjęcie galeri

DUBAI PARKS

Czas trwania wyprawy: 1 dzień
ID wycieczki: 26
Cena od 48 USD

PARKI ROZRYWKI DLA CAŁEJ RODZINY

Motiongate Park, Bollywood Park, Legoland Dubai Park i Legoland Water Park oferują 100 niesamowitych przejażdżek i atrakcji – zarówno krytych, jak i na świeżym powietrzu – zapewniających moc zabawy dla dzieci i osób młodych duchem. Odwiedź jeden z 4 parków, 2 parki lub wszystkie parki, wykupując 2-dniowy bilet. Rozrywka dla całej rodziny gwarantowana! 

CENY I WARIANTY BILETÓW WSTĘPU:

I OPCJA - bilet całodniowy do 1 wybranego parku:

Motiongate Dubai: 235 AED/ 65 USD

Legoland Dubai: 235 AED/ 65 USD

Bollywood Parks Dubaj: 175 AED / 48 USD

II OPCJA - bilet całodniowy do 2 wybranych parków tematycznych:

285 AED / 79 USD

III OPCJA - bilet 2-dniowy do wszystkich parków tematycznych:

495 AED / 137 USD

* wszystkie ceny zawierają już podatek

 

Uwagi: 
--> Kaucja bezzwrotna obowiązuje w przypadku odwołania wycieczki przez uczestnika na 48 h (lub mniej) przed realizacją wycieczki.

Motiongate - to największy inspirowany filmami Hollywood park tematyczny w regionie, który powołuje do życia dzieła trzech legendarnych studiów filmowych: Columbia Pictures, DreamWorks Animation i Lionsgate. Kultowe filmy, takie jak "Smerfy", "Shrek", "Jak wytresować smoka" czy "Igrzyska śmierci", zostały zamienione w kolejki górskie, zapierające dech w piersiach przejażdżki oraz inne atrakcje. To nie wszystko: możesz poczuć się jak pogromca duchów, polecieć na Madagaskar i nauczyć się kilku ruchów tanecznych od zespołu Step Up – a wszystko to w jednym miejscu. Na dodatek w Studio Central odwiedzający mają możliwość wejścia za kulisy i zobaczenia, jak w rzeczywistości powstaje film.

Bollywood Park - poznaj więcej interaktywnych atrakcji i multimedialnych spektakli teatralnych w Bollywood Parks Dubai — pierwszym tego rodzaju parku na świecie. Fani mogą spędzać czas, korzystając z licznych atrakcji nawiązujących do najpopularniejszych celebrytów Bollywood, gwiazd krykieta i gwiazd sceny muzycznej.

Legoland Dubai & Legoland Water Park - dwa parki połączyły siły i stworzyły niezwykły świat dla rodzin i dzieci od 2 do 12 roku życia. Skorzystaj z pełnych przygód atrakcji i kolejek górskich Legoland Dubai. Buduj samochody i tory wyścigowe z Lego Cars, konkurując z przyjaciółmi i rodziną lub przejdź na wyższy poziom i twórz roboty w Lego Mindstorms. Wspaniała rozrywka i możliwość nauki czeka także w Lego City, gdzie dzieci mogą np. zostać strażakiem lub zdobyć kwalifikacje kierowcy. Oczywiście trzeba koniecznie odwiedzić fabrykę Lego i zobaczyć, jak powstają kultowe klocki oraz wybrać się do Minilandu, w którym dzieci czują się jak olbrzymy.  

1
Wybierz datę podróży

2
Liczba podróżnych

Dorosłych (12+ wieku)
Dziecko (Wiek 4 do 11)
Niemowlę (Wiek 0 do 3)

3
Dane zamawiającego

ajax loader

Zaufali nam

Logo - 21 Logo - 35 Lions Bank Logo - 4 Logo - 30 Logo - 7 Logo - 25
Prawa autorskie ©2015 Wszelkie prawa zastrzeżone przez FunSail. http://fun-travel.pl/
Zaprogramowane przez: Golan.pl