Dubaj... idzie zima :)

Dubaj... idzie zima :)

27.09.2015

Prawie "zima" w Dubaju. ! Dzisiaj rano po raz pierwszy mieliśmy gęstą mgłe w Dubaju. Takię zjawisko oznacza że "Lato" się skonczyło I już niedługo będzie "zima". Zdjęcie nie jest zrobiony dzisiaj ale tak Dubaj Marina wygląda w mgle. A co do lata I zimy, mówimy zawsze że w Dubaju są tylko dwie pory roku : gorąco (zima) I bardzo gorąco ( lato)

Hotele

Zaufali nam

Logo - 37 Logo - 36 Logo - 7 Wedel Logo - 24 MetLife Logo - 33
© 2026 Wszelkie prawa zastrzeżone przez FunSail. https://fun-travel.pl/
Administracja strony: wsparcie techniczne strony • Szaf-Mat.pl

Zaprogramowane przez: Golan.pl